Naudime TARTUFFi ja väärtustame taaskasutust!
Kas Sina teadsid, et Tartuffi ekraani esine ala on kaetud kasutatud kunstmuruga, mille peal on mõnus istuda ja armastusfilme nautida?

Ka sellel aastal tegime koostööd Tartu armastusfilmide festivali Tartuff toreda meeskonnaga. Roheliseks ja hubaseks sai seni Baltimaade suurima vabaõhuekraani esine publikuala, mis paigutati tooliridade ette otse munakividele ning mis täitus filmiõhtutel kiiresti ja tihedasti istujate ja pikutajatega.


Lisaks paigutati kunstmuru ka väikese lavapaviljoni “põrandale”, samuti otse raeplatsi kivisillutisele. Nõnda oli telk hubasem ja olijatel pehmem astuda.


Kokkuleppel korraldajatega jätsime teadlikult nähtavale ka spordiväljaku markeeringujooned, et rõhutada taaskasutust väärtustavat sõnumit: kvaliteetne ja terve materjal ei vääri jäätmejaama – sel on palju erinevaid rakendusvõimalusi veel mitmeteks aastateks!

Kunstmuru on praktiline ja miljööväärtuslik lahendus rõdule, terrassile, koduaeda, spordiväljakule või avalikku ruumi. Kestab kaua, püsib aastaringselt hubane, roheline, porivaba!


Tark valik on seejuures kasutatud kunstmuru, mis samuti kvaliteetne, kuid kordades soodsam kui uus!

Häid armastusfilme nautides väärtustame taaskasutust!

Aitäh, Tartuff!


Kinnisvarahaldurid ja -arendajad säästavad haljastuses kasutatud kunstmuruga palju aega ja raha
Kunstmuru on niisamagi lahe ja hea valik, kuid peale selle võimaldab kasutatud kunstmuru ka mitmekordset kulude kokkuhoidu ja samas tõstab kinnisvara väärtust.