Muuda oma vabaõhuüritus hubasemaks!
Pehme murukate sobib hästi mitmesugustele erilistele sündmustele.

Kasutatud kunstmuru on soodne lahendus, mille abil muuta avaliku ürituse kliendialad hubasemaks, porivabaks ja visuaalselt atraktiivsemaks.

Pehme murukate sobib hästi sündmustele, mille atmosfäär soosib murul istumist, kuid mille toimumispaik selleks kuidagi ei sobi. Näiteks erinevad linnaruumi asfalteeritud või kergkattega platsid on populaarsed sündmuskorralduse paigad, kuid tolmune ja kiviklibune pinnakate üldjuhul istuma ei meelita.Kasutatud kunstmuru loob hubasema meeleolu, markeerib ja eraldab vajadusel erinevad kliendialad ning mõjub soojalt ja kutsuvalt. Sageli on see võimalus hoida kokku ka toolide rendilt, sest pehme ja puhas muru meelitab istuma ka need, kes looduslikul murukattel oma riideid määrida pelgavad.

Lisaks visuaalsele efektile on pinnakattel ka praktiline väärtus – muruvaiba alla saab ajutiselt peita väiksemad ebatasused ja iluvead, mis teatud sündmuste puhul võivad olla takistuseks või üldmuljet häirida. Näiteks pehmemat ja turvalisemat pinnakatet eeldavad lastealad, vanade tööstushoonete määrdunud põrandad jms.


Kindlasti on kunstmuru praktiliseks lahenduseks ka olukorras, kus kliendiala on ülemäära tolmune või porine.

Ps. Küsi ka rentimise võimaluste kohta.

Fotod: Eesti lipp 135. aastapäeva tähistamine Põltsamaal. Kasutatud kunstmuruga kaeti publiku istumisala.

Viru-Jaagupi noorte algatus: Kasutatud kunstmuru abil uuendati vana palliplats
Viru-Jaagupi palliplatsi uuendamine on hea näide omavalitsusjuhtide nutikast mõtlemisest.