Lahedad viisid kunstmuru kasutamiseks kodus ja tööpostil – osa 2
– Stressimaandus & Ajutormid!

Artikliseeria uues osas jagame inspiratsiooni kunstmuru kasutamiseks tööpostil. Kuidas maandada stressi, tuua suvetunne kontorisse kaasa? Kunstmuru pakub võimalusi!

IDEED KONTORIS KASUTAMISEKS

Kunstmuru pakub aastaringse suvetunde loomiseks töö juures hea võimaluse. See on hooldusvaba ja näeb välja väga lahe.

Kunstmuru on hea lahendus töökeskkonna stressiga võitlemiseks, olles väga populaarne puhkenurgas, lõõgastumise alal. Kui teil sellist ala veel ei ole, siis tasub kindlasti selle loomisele mõelda. Ühenda see kohvinurgaga, lõõgastustoana, paari tooli ja lauakesena koridoris või muul pinnal töö juures.

Mis võiks veel paremini tööstressi maandada, kui saad kõige raskemal ajal korraks võtta oma lemmikjoogi puhkealal, kingad jalast libistada ning varbad läbi muru lasta või mõned sammud murul jalutada. Garanteeritud värske energia tööpäeva jätkamiseks. Kunstmuru on roheline aastaringselt!

Sellise lõõgastusala loomine sobib ideaalselt (või on veel vajalikumgi) tootmises, teeninduses ja muudel aladel. Hooli oma töötajatest. Väike investeering töökeskkonda võib luua Sinu töötajatele suure positiivse emotsiooni.

Võimalusi on veel palju. Looge kunstmuruga katuseaed – koht vaikseteks hetkedeks või töötajate piknikuks. Lõigake kunstmurust suurelt välja ettevõtte nimi või logo – näiteks kasutamiseks üritustel, hoones või laos, kontoris seinale või põrandale.

Kasutage tualettruumis, aknalaual, koridoris vaiba asemel, terassil, rõdul ning muudel pindadel.

 Paigaldame Euroopa esindusväljakutelt taaskasutusse suunatud heas korras kvaliteetset kunstmuru. Kunstmuru taaskasutus on kordades soodsam samaväärse uuega võrreldes, samas kvaliteedis järele andmata. Hinnad, mõõdud ja muud kasulikku infot leiad Korduma Kippuvate Küsimuste lehelt.

Helista meile +372 506 3864. Kirjalikud päringud ja
tellimused saada palun
info@kasutatudkunstmuru.ee

Vaata ka siia

Lahedad viisid kunstmuru kasutamiseks kodus ja tööpostil
– esimene osa