Lahedad viisid kunstmuru kasutamiseks kodus ja tööpostil
– esimene osa

Kunstmuru pakub lahedaid võimalusi! Kontoris puhkenurgas, kodus kasvuhoones, aknalaual, laste mängualal – fantaasia tööle. Kunstmuru laiendab suveroheluse energia siseruumi ja toimib nii ka aastaringse suvetunde pikendajana hallidel kuudel.

IDEED KODUS KASUTAMISEKS

Koduseks kunstmuru kasutamiseks on võimalusi väga palju. Lisab hubasust sauna-, sise- või väliterassile ja muudab astumise mõnusalt pehmeks.

Hoovis koerakuudi ümbruses on pidevaks probleemiks muru püsimine ja kunstmuru on seal heaks lahenduseks. Paljud meie kliendid on ostnud kunstmururibasid koduõue aiaäärsete alade katmiseks, grillimisala mööbli alla ja köögiviljapeenarde vaheliste käiguteede katteks.

Kunstmuru on soodne ja praktiline valik ka kasvuhoone käigurajale  hoides selle pori- ja tolmuvabana. Muudab rohelise ruumi veelgi rohelisemaks.

Isegi korteris saab muruga kunstlikult rohkem loodust kätte tuua. Paigalda see rõdule, lisa paar välitooli ja lauake. Või esikusse, suurde tuppa teleka ees vedelemiseks vaiba asemele. Hoolduseks on vaja lihtsalt tolmuimejaga üle käimist.

Mis Sul kodus veel on? Linnu- või hamstripuur, mõnus nurgake lemmmikloomale, muruvaip aknalauale? Kata lastele mänguala õues või tee kogu tuba roheliseks!

Kunstmuru sobib ka tualetti ja vannituppa. Lihtsa muruvaibana või aktiveeri enda sisedisainer-režiim ja kujunda see jalgpalli- või golfiväljakuks, järvevaateks, kraaviperveks, metsalagendikuks.

Vinti üle keerama ei pea, tee omad valikud 🙂 Aita põrandakompositsioonile kaasa seinamaalingu või vahva tapeediga.

IDEED KONTORIS KASUTAMISEKS

Järgmises osas jagame inspiratsiooni kunstmuru kasutamiseks kontoris. Kuidas tuua sama fiiling töö juurde kaasa? Liitu ja jälgi meie Facebooki lehte, kus avaldame tuleval nädalal värsked ideed.

Paigaldame Euroopa esindusväljakutelt taaskasutusse suunatud heas korras kvaliteetset kunstmuru. Kunstmuru taaskasutus on kordades soodsam samaväärse uuega võrreldes, samas kvaliteedis järele andmata.

Hinnad, mõõdud ja muud kasulikku infot leiad Korduma Kippuvate Küsimuste lehelt.

Helista meile +372 506 3864. Kirjalikud päringud ja tellimused saada palun info@kasutatudkunstmuru.ee

Väga hea kvaliteediga vähekasutatud ja soodne kõrgliiga kunstmuru Rootsist!
Meie lattu saabus uus partii kasutatud kunstmuru Rootsi profiväljakutelt