Kunstmuru maastikuarhitektuuris – vähe vaeva, palju võimalusi!
Kunstmuru on aina populaarsem maastikuarhitektuuris, sest võimaldab ellu viia ideid, mille puhul päris muru kasutamine ja hooldamine osutuks keeruliseks või võimatuks.

Ennekõike on kunstmuru puhul tegemist praktilise valikuga, eriti meie kliimas, sest kaetud ala – olgu selleks siis käigutee või suurem plats – püsib aastaringselt pori- ja tolmuvaba. Kunstmuru on tänuväärne materjal ka seetõttu, sest aitab luua roheliseks ja miljööväärtuslikuks sellised kitsad, astmelised või kaldes pinnad, mida muruniiduki või trimmeriga on tülikas hooldada.


Nõnda saavad hubaseks ja hooldusvabaks ka koduaia varjulisemad paigad, kus päris murule päikesevalgust napib või mida vihm kipub üle niisutama. Seni suurema kasutusaktiivsuseta aianurk, varjualune või hoonetevaheline käiguala saab juurde funktsionaalsust, sest kunstmuru abil on see lihtne markeerida näiteks mänguplatsiks või puhkealaks.


Kaasaegne ja FIFA kvaliteedinõuetele vastav kunstmuru on looduslikule murule väga sarnane – nii pehmuselt kui värvitoonilt. Meie laoplatsil leidub mitmeid selliseid.


Kui eelistad keskkonnasäästlikku taaskasutust ja valid maastikuidee teostamiseks kvaliteetse kasutatud kunstmuru, tabad otse märki – tunned lisaks targale valikule rõõmu ka arvestatavast hinnavõidust! Vaata kohe lähemalt, millised materjalid on täna meie valikus!

Vaata lisaks vahvaid ja praktilisi kasutusideid Home Stratosphere kodulehelt ja võta meiega ühendust juba täna –  helistades +372 506 3864 või kirjutades info@kasutatudkunstmuru.ee


Lahedad viisid kunstmuru kasutamiseks kodus ja tööpostil – osa 2
– Stressimaandus & Ajutormid!